تبلیغات
نمایندگی بیمه سینا تالش کد 2426 - بیمه اشخاص بیمه سینا
انواع بیمه های عمر
الف) بیمه عمر به شرط فوت: در این نوع بیمه، سرمایه یا مستمری در صورتی پرداخت می شود که بیمه شده درطول مدت قرارداد بیمه فوت کند.

ب) بیمه عمر به شرط حیات: سرمایه یا مستمری دراین نوع بیمه، درصورتی قابل پرداخت است که بیمه شده در پایان زمان معین که دربیمه نامه ذکر می شود در قید حیات باشد. درحقیقت این بیمه به منظور ایجاد سرمایه و یا مستمری برای ایام بازنشستگی و سالخوردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

ج) بیمه عمر و پس انداز(مختلط)
بیمه عمر مختلط ساده: در این بیمه که مدت آن حداقل پنج سال و یا بیشتر است، چنانچه بیمه شده در طول مدت بیمه فوت کند، مبلغی به صورت یکجا و یا مستمری به بازماندگان پرداخت خواهد شد و درصورتی که بیمه شده تا پایان مدت بیمه در قید حیات باشد، مبلغی بصورت یکجا و یا مستمری به خود وی و یا هرشخص دیگری که تعیین کرده باشد، پرداخت می شود. 
بیمه عمر سرمایه فرزندان: برای تامین هزینه تحصیلات عالیه ، ازدواج ، جهیزیه ، کسب وکار و... استفاده می شود. دراین بیمه پدر کودک و یا هر فرد دیگری که به آینده کودک مورد نظر علاقه مند باشد خود را بیمه عمر می کند تا چنانچه درطول مدت بیمه فوت نماید و یا در پایان مدت، درقید حیات باشد، مبلغی که از قبل تعیین شده به صورت یکجا و یا مستمری به کودک مورد نظر، که در پایان مدت بیمه به سن جوانی رسیده است، برای اهداف مختلف از قبیل: تحصیلات عالیه، کسب و کار ، جهیزیه و ازدواج و ... پرداخت شود.  
بیمه توریست
مسافرین عازم به ایران از سایر کشورها می توانند تحت پوشش بیمه اتباع خارجی صادره از سوی شرکت بیمه سینا قرار گیرند. بیمه شدگان این قرارداد عبارتند از کلیه جهانگردان و گردشگران با ویزای معتبر که به صورت گروهی و سازمان یافته (اتباع خارجی و اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور) که توسط تورهای مسافرتی به ایران عزیمت می نمایند.
موضوع :عبارتست از تامین پوشش حوادث، امداد رسانی و درمان در قبال حوادثی که بیمه شدگان در طول مدت سفر به آن دچار و منجر به جرح ، نقص عضو یا فوت شده باشد.
خدمات امداد رسانی شامل : انتقال پزشکی - راهنمائی پزشکی - معاضدت حقوقی - ارسال دارو - بازگرداندن جسد متوفی - پرداخت هزینه های پزشکی - پرداخت هزینه فوریتهای دندانپزشکی - انتقال پیامهای فوری - استرداد بار مسافر
بیمه AXA ( بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور)
به موجب قرارداد فی مابین شرکت بین المللی کمک رسان آکسا و بیمه سینا کلیه مسافرینی که ازطریق مرز هوایی، زمینی و دریایی از کشور خارج می شوند می توانند تحت پوشش بیمه قرار گیرند، البته داشتن این بیمه برای مسافرین عازم به کشورهای عضو گروه شینگن الزامی است لیکن برای سایر کشورها به صورت اختیاری می باشد.
پوشش بیمه مسافرین عبارتست از :
- بیمه درمان ناشی از حوادث وبیماریهای بدون سابقه قبلی. - پرداخت هزینه فوریتهای دندانپزشکی . - معاضدت حقوقی . - مسافرت اضطراری همراه بیمار از ایران درصورت بستری بیش از ده روز. - راهنمای پزشکی شامل دراختیار گذاردن نام پزشکان متخصص، داروخانه، بیمارستان ومراکز درمانی. - بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی تا نزدیکترین فرودگاه محل دفن در ایران . - بازگرداندن کودکان زیر 15 سال به ایران در صورت انتقال پزشکی بیمه شده یا فوت او. - انتقال پیامهای فوری. - بازگشت پیش بینی نشده به کشور محل اقامت . - ارسال داروی مورد نیاز . - فقدان بار به ثبت رسیده مسافر. - تاخیر بار مسافر، چنانچه بار كنترل شده بیمه شده در مقصد پرواز به او تحویل نشود هزینه های مربوط به خرید اضطراری البسه و لوازم ضروری (در مدت 48 ساعت)‌ كه توسط بیمه شده پرداخت شده است از محل این بیمه نامه جبران می گردد.
 بیمه مازاد درمان
در این نوع بیمه افراد شاغل در یک سازمان و خانواده آنها تحت پوشش قرار می گیرند تا در صورت بستری شدن در بیمارستان و یا انجام اعمال جراحی، هزینه معالجات تا مبلغ معین و توافق شده مازاد بر سهم بیمه گر اول (خدمات درمانی ویا تامین اجتماعی) از طرف بیمه سینا پرداخت شود.
سایر پوشش ها در این زمینه عبارتند از :
1- جبران هزینه های بستری وجراحی بیمه شدگان دربیمارستان ومراكزجراحی محدود(Day Care) با بیشتر از 6 ساعت بستری ، آنژیو گرافی قلب و انواع سنگ شكن .
2 - هزینه زایمان: جبران هزینه زایمان به صورت طبیعی یا سزارین .
3-  هزینه های پاراکلینیکی:
- پاراكلینیكی 1 شامل: انواع سونو گرافی ، ماموگرافی، رادیوتراپی، اکوکاردیوگرافی ، انواع اسکن (اسکن تالیوم -اسکن استخوان -...) ،انواع آندوسکوپی (ركتوسكوپی - آندوسكوپی - سیگموئیدسكوپی - گاستروسكوپی -سیستوسکوپی ...)
- پاراكلینیكی 2شامل: تست ورزش، نوارعضله، نوارعصب، نوار مغز، آنژیوگرافی چشم .
- جراحیهای مجاز سرپائی شامل: گچگیری، بخیه، ختنه، شکستگی ها، كرایوتراپی ، اكزیون لیپوم، تخلیه كیست و لیزر درمانی .
4- هزینه اعمال جراحی مهم مانند : جراحی قلب، مغز و اعصاب، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان، پیوند كبد و پیوند ریه.
5- هزینه رفع عیوب انكساری چشم.
http://www.sinainsurance.co.ir/parameters/sinainsurance/modules/cdk/upload/content/sina_insurance/Health.jpg
.: Weblog Themes By SlideTheme :.