تبلیغات
نمایندگی بیمه سینا تالش کد 2426 - بیمه یارمند سینا (جامع زندگی)


بیمه یارمند سینا (جامع زندگی)

همه روزهای زندگی یارمند شماییم

هدف بیمه یارمند ایجاد آرامش در همه لحظه های زندگی است: حال و آینده . حال كه هستیم آینده را بسازیم. بیمه یارمند سینا علاوه با تأمین مالی برای آینده بیمه شدگان از قبیل دریافت سرمایه بیمه در زمان بازنشستگی و امكان دریافت مستمری، با برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت به هر علت، پوشش های فوت به علت حادثه، نقص عضو و از كارافتادگی ناشی از حادثه كه نابهنگام بر زندگی شخص و بازماندگانش تاثیر می گذارند، سراسر زندگی یارمند شما است.


 • بیمه یارمند سینا (جامع زندگی)

  همه روزهای زندگی یارمند شماییم

  هدف بیمه یارمند ایجاد آرامش در همه لحظه های زندگی است: حال و آینده . حال كه هستیم آینده را بسازیم. بیمه یارمند سینا علاوه با تأمین مالی برای آینده بیمه شدگان از قبیل دریافت سرمایه بیمه در زمان بازنشستگی و امكان دریافت مستمری، با برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت به هر علت، پوشش های فوت به علت حادثه، نقص عضو و از كارافتادگی ناشی از حادثه كه نابهنگام بر زندگی شخص و بازماندگانش تاثیر می گذارند، سراسر زندگی یارمند شما است.

  تعهدات شركت بیمه سینا در بیمه یارمند به دو بخش زیر تقسیم میشود:

  1.پوشش های جامع بیمه ای در برابر مخاطرات زندگی

  2.سرمایه گذاری مالی

 • شرح خطرات و خسارات تحت پوشش

  پوشش های جامع بیمه ای در برابر مخاطرات زندگی:

  بیمه یارمند برای انواع مختلف مخاطرات زندگی چاره اندیشی نموده و پوشش های جامعی را به افراد مختلف به شرح ذیل ارائه می نماید.

  پوشش بیمه عمر:

  چنانچه بیمه شده در طول اعتبار بیمه نامه به هر علت فوت كند، سرمایه فوت به ذینفعان پرداخت می شود.

  پوشش بیمه حوادث:

  1. فوت ناشی از حادثه:

  معمولا نگرانی افراد از فوت ناگهانی در اثر حوادث بیشتر از فوت طبیعی می باشد. در این پوشش چنانچه بیمه شده در طول اعتبار بیمه نامه در اثر حادثه ناگهانی فوت كند، یك تا چهار برابر سرمایه فوت به ذینفعان پرداخت می گردد.

  2. نقص عضو ناشی از حادثه:

  اگر وقوع حادثه برای بیمه شده منجر به نقص عضو یا از كارافتادگی گردد، بیمه سینا درصدی از سرمایه فوت معادل درصد نقص عضو را پرداخت می نماید.

  3. از كارافتادگی ناشی از حادثه و بیماری:

  چنانچه در اثر حادثه یا بیماری، بیمه شده دچار از كارافتادگی دائم و كامل گردد، بیمه سینا درصدی از سرمایه فوت معادل درصد از كارافتادگی را پرداخت می نماید.

  4. معافیت بیمه گزار از پرداخت حق بیمه:

  در حالتی كه بیمه گزار و بیمه شده یك شخص واحد بوده و در اثر حادثه یا بیماری دچار از كار افتادگی دائم و كامل شود، بیمه گزار حداكثر 10 سال از پرداخت حق بیمه معاف می گردد ضمن اینكه سایر پوشش های بیمه نامه ادامه خواهد داشت.

  پوشش درمان بیماریهای خاص:

  بیماریهای خاص شامل انواع سرطان ها، سكته مغزی، سكته قلبی، اعمال جراحی عروق كرونر و پیوند اعضای طبیعی بدن هزینه های سنگینی را به خانواده ها تحمیل می كنند. بیمه سینا با پرداخت سرمایه بیماریهای خاص در جبران هزینه های درمانی یارمند بیمه شدگان خواهد بود.

  سرمایه گذاری مالی:

  هزینه پوششهای بیمه ای در برابر مخاطرات زندگی از حق بیمه های پرداخت شده توسط بیمه گزار كسر و باقیمانده مبالغ در بهترین فرصتهای اقتصادی سرمایه گذاری شده و بصورت انباشته رشد میكند. بسته به هدف بیمه گزار از سرمایه گذاری، اندوخته سرمایه گذاری می تواند تامین كننده آسایش دوران پیری، تامین سرمایه ای قابل توجه برای تحصیل فرزندان، ازدواج و ایجاد فرصت های شغلی باشد.

   

 • سایر توضیحات

  سایر ویژگیهای بیمه یارمند سینا

  وام:

  بیمه گزار می تواند پس از دو سال پرداخت حق بیمه، درخواست وام نماید. پرداخت وام بر اساس درخواست بیمه گزار حداكثر ظرف یك هفته قابل پرداخت بوده و بازپرداخت آن نیز حداكثر سه سال خواهد بود .

  مشاركت در منافع:

  در بیمه یارمند، بیمه‌گزار علاوه بر دریافت سود علی‌الحساب تضمین شده، در بیش از 85% منافع مازاد حاصل از سرمایه گذاری بیمه سینا بر روی ذخیره بیمه‌نامه‌ مشاركت دارد و این مشاركت بصورت افزایش اندوخته سرمایه‌گذاری به استفاده‌كننده از بیمه‌نامه پرداخت می‌گردد.

  تغییر در اندوخته:

  : پس از گذشت یكسال از پرداخت حق بیمه و تشكیل اندوخته ، بیمه گزار می تواند تمام یا قسمتی از اندوخته خود را برداشت نماید و یا در صورت تمایل مبالغی را به صورت یكجا جهت افزایش اندوخته به حساب بیمه نامه واریز كند.

  مستمری:

  : بیمه گزار یا بیمه شده می تواند در پایان مدت بیمه نامه، تمام یا قسمتی از اندوخته تشكیل شده را به صورت مستمری دریافت كند.

  جبران اثر منفی تورم:

  با افزایش سالیانه تورم، معمولا درآمد و توانایی پرداخت افراد افزایش می یابد. به منظور حفظ ارزش سرمایه بیمه نامه و اندوخته در نتیجه اثر منفی تورم، بیمه گزار می تواند سالیانه درصد مشخصی حق بیمه و سرمایه پوشش های بیمه نامه را افزایش دهد.

  تغییر در شرایط بیمه نامه:

  در پایان هر سال بیمه ای، بیمه گزار متناسب با تغییر در نیاز ها و اولویت های شخصی می تواند شرایط مختلف بیمه نامه از قبیل میزان حق بیمه، سرمایه بیمه، نوع پوشش ها، ذینفعان و درصد سهم هر كدام را تغییر دهد.

  گزارش سالیانه:

  در انتهای هر سال بیمه ای، گزارش سالانه از وضعیت جاری بیمه نامه از قبیل موجودی اندوخته سرمایه گذاری، میزان مشاركت در منافع محقق شده، پوشش های بیمه ای، اعتبار وام، سررسید اقساط سال آتـی و اقساط پرداخت شده تهیه و به بیمه گزار اعلام می گردد.

  مزیت مالیاتی:

  بر اساس قانون مالیاتهای مستقیم، حق بیمه ، اندوخته و سرمایه بیمه از پرداخت مالیات معاف می باشند.

  سپرده گذاری اولیه:

  بیمه گزار می تواند مبلغی مازاد بر حق بیمه پرداختی و بصورت یكجا سپرده گذاری كرده و از سود تضمینی و سود مشاركت در منافع بهره مند گردد. بدیهی است كل این مبلغ مستقیما سرمایه گذاری شده و با گذشت زمان رشد چشمگیری در اندوخته را به همراه خواهد داشت. 

  بازخرید:

  بیمه گزار می تواند پیش از آنكه مدت بیمه به پایان برسد به شرطی كه یكسال از پرداخت حق بیمه سپری شده باشد، بیمه نامه را بازخرید نماید. در این صورت ارزش بازخریدی بیمه‌نامه از سوی شركت بیمه به بیمه گزار پرداخت می گردد.

   

  بیمه مركزی ج.ا.ا نهاد ناظر بر فعالیت شركتهای بیمه بوده و بر اساس مصوبات شورای عالی بیمه 45% از كلیه تعهدات بیمه های زندگی نزد بیمه مركزی اتكایی شده و به همان نسبت نیز بیمه مركزی در ایفای تعهدات سهیم خواهد بود. همچنین بر اساس قانون بیمه، بیمه گزاران بیمه های زندگی، نسبت به سایر بیمه گزاران در تعهدات بیمه گر حق تقدم دارندتاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1392 | 09:49 ب.ظ | نویسنده : نگاری | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.